بنیاد شهید

پورتال اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دلیجان

بنیاد شهید
آخرین نظرات


         
         
        
         
         
         
   
نامه نگاری های شهید:
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی و با درود بر ارواح طیبه شهیدان اسلام
احتراماً ، ضمن تبریک به مناسبت بعثت حضرت رسول اکرم (ص)، میلاد امام حسین (ع)، تولد امام سجاد (ع) ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و نیمه شعبان ولادت حضرت مهدی (عج) . به مناسبت حلول سال نو، (امیدوارم خداوند تبارک و تعالی این ایام خجسته و مبارک را بر شما خانواده محترم و گرامی و مهربان و بر تمامی امت مسلمان به وی‍ه خانواده محترم شهدا مبارک و شاد گرداند.
به امید پیروزی نهایی کفر ستیزان سپاه اسلام، به امید بازگشت مسرورانه رزمندگان به آغوش گرم خانواده هایشان
فتح و ظفر مبارکتان باد
خدا یار و نگهدارتان
خدایا، خدایا، تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار
ابراهیم محمّدی
66/12/27

بسمه تعالی
با سلام و درود خدمت یگانه منجی عالم بشریت و با سلام درود خدمت رهبر کبیر انقلاب و با سلام و درود بر تمامی رزمندگان اسلام و با سلام درود خدمت تمامی شهیدان  انقلاب اسلامی
حضور پدر و مادر گرامیم سلام علیکم پس از عرض سلام و سلامتی شما را از درگاه خداوند تعالی خواهان و خواستارم و امیدوارم که حالتان خوب باشد. اگر از احوالات این جانب فرزند حقیرتان خواسته باشید سلامتی برقرار می باشد و به دعا گوئی شما مشغول می باشم پدر جان الان که این نامه را می نویسم ساعت8/10دقیقه می باشد روز چهار شنبه 66/10/30  می باشد.  شب پنج شنبه . خوب پدر جان فردا محمد دلاوری به دلیجان می آید و آمد گفت هر کس نامه می خواهد بنویسد و ما هم این نامه را نوشتیم . پدر جان من در روز یک شنبه به پیش بچه ها آمدم . همگی حالشان خوب می باشد و سلام می رسانند . پدر جان از قول من به مادر عزیز و مهربان و دلسوزم سلام گرمی برسانید . خدمت صدیقه و اسماعیل و طیبه و مهدیه و محمد سلام گرمی برسانید خدمت عمو و زن عمو و فاطمه سلام گرمی برسانید . خدمت ننه بابا و ننه بی بی و دائیها و خاله ها عموها و عمه با خانواده سلام برسانید . پدر جان علی اکبر هم تا الان که ندیده ام نمی دانم اهواز باشد یا اندیمشک . خوب راستی می خواستم ببینم رفته اید خانه بالا یا خیر اگر نر فته اید بروید و اثاث کشی بکنید . امیدوارم که اینکار را حتماً انجام بدهید . خوب دیگر مزاحم وقت گرامیتان نمی شوم و با شما خداحافظی می نمایم . به امید پیروزی رزمندگان اسلام . از قول من اسفندیار ، عباس قاسمی ، رضا پاسدار ، ابوالفضل دائی، غلامعلی خاله ، حاج میرزا علی سید علی، ابوالفضل آقا کمالی  به همگیشان سلام برسانید. دگیر عرضی ندارم جز دوری شما . به امید دیدار.
                                                                                           خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار .
                                                                                              رزمندگان را دعا کنید .                          وسلام                 ابراهیم محمدی 66/10/30
آدرس گیرنده: دلیجان خیابان امام خمینی خیابان قیام کوچه شهیدان محمدی منزل نعمت الله محمدی   پلاک 18
آدرس فرستنده: کدپستی 64815/135     کد فرعی 72 ابراهیم محمدی                                         « نامه رسان خسته نباشید»


((بسم الله الرحمن الرحیم))
به نام خداوند بخشایشگر مهربان
با سلام و درود بر آقا امام زمان و نائب بر حقش امام خمینی و با سلام و درود بر رزمندگان کفر ستیز و با سلام و درود بر شهیدان و مجروحین و معلولین و جانبازان انقلاب اسلامی.
خدمت پدر و مادر عزیزم سلام عرض می نمایم و امیدوارم که حالتان خوب باشد و هیچ ناراحتی نداشته باشید اگر از احوالات اینجانب فرزند حقیرتان خواسته باشید حالم خوب است و هیچ گونه ناراحتی نداریم پدر جان خدمت رضا و علی اکبرو صدیقه و فاطمه و طیبه و اسماعیل و مهدیه و محمد سلام گرمی می رسانم خدمت عموهایم با خانواده سلام می رسانم خدمت پدربزرگ و مادر بزرگ و ننه بی بی سلام می رسانم خدمت دایی هایم با خانواده سلام می رسانم خدمت خاله ها و عمه ها سلام می رسانم خدمت حسین با خانواده و حجت االله با خانواده سلام می رسانم خدمت تمامی بچه های دلیجانی سلام می رسانم خدمت همسایگان و قوم و خویشان سلام عرض می کنم پدر جان بنده یکشنبه 64/10/1 چهار بار تلفن زدم ولی خط دلیجان خراب بود و ما الآن 5 کیلومتری اندیمشک هستیم و جایمان خوب است پدر جان پرونده بیمارستان اهواز را اگر از اراک نفرستانده اند به حاجی محمد بگو که تلفن بزند که بفرستد چونکه من شاید 64/10/13 بیایم که بروم تهران اگر که مرخصی بدهند تمامی بچه های دلیجانی حالشان خوب است و سلام می رسانند فیلم را بگیرید و به بچه ها بدهید بیاورند و در ضمن بنویسید که آیا ابوالفضل دایی آمده مرخصی یا نه اگر آمده آدرس من را به او بدهید که نامه بنویسد چونکه من آدرس آن را ندارم و آدرس منزل ؟؟؟ را بفرستید در ضمن بنویسید که آیا موتور برای بنیاد شهید نیامده است بنویسید که چه طور شده است و کی موتور می آید خوب ؟؟؟؟؟ بفرستید چونکه بچه ها هر روز نامه برایشان می آمد غیر از من خوب دیگر سرتان را درد نمی آورم

آدرس گیرنده: دلیجان: خیابان امام کوی قیام منزل نعمت الله محمدی
آدرس فرستنده: منطقه جنگی 1 کد پستی 1154- 61335 کد فرعی 99 برسد به دست ابراهیم محمدی  


بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و درود بر یگانه منجی عالم بشریت و با سلام درود بر نائب بر حقش امام خمینی و با سلام و درود بر تمامی رزمندگان اسلام و با سلام درود بر تمامی شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی
حضور پدر و مادر گرامیم سلام علیکم پس از عرض سلام و سلامتی شما را از درگاه خداوند تعالی خواهان و خواستارم و امیدوارم که حالتان خوب باشد. اگر از احوالات این جانب فرزند حقیرتان خواسته باشید سلامتی برقرار می باشد و به دعا گوئی شما مشغول می باشم پدر جان نامه عمو قربان علی دیروز به دستم رسید روز سه شنبه 66/10/15 بدستم رسید پدر جان الان که نامه می نویسم ساعت3/45 دقیقه روز چهار شنبه 66/10/16 می باشد. پدر جان از قول من به مادر و اسماعیل و طیبه و ننه آقا و صدیقه و مهدیه و محمد و عمو قربان علی با خانواده و دائی ها و خاله و عموها سلام برسانید وعمه و ننه بی بی و کلیه دوستان و آشنایان سلام برسانید. و از قول من از آنها حلالیت بطلبید . خوب پدر جان علی اکبر هم سلام می رساند و حالش خوب می باشد . دیروز فرماندار آمده بود پیش ما و یک شب پیش ما بود و رفت خوب دیگر مزاحم وقت گرامیتان را نمی شوم و با شما خدا حافظی می کنم . به امید پیروزی رزمندگان کفر ستیز در تمامی جبهه.
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار.
از همه شما آشنایان و همسایگان و پدر و مادر گرامیم و برادر و خواهرانم حلالیت می طلبم
                                                                                                                                         ابراهیم محمدی 66/10/16
آدرس گیرنده : دلیجان خ قیام یا شهید عقاب کوچه شهیدان محمدی منزل نعمت الله محمدی پلاک 18 برسد به دست نعمت الله محمدی
آدرس فرستنده : منطقه جنگی کدپستی 135-64815  فرعی 72 نامه ابراهیم محمدی
«بسیجی خسته نباشید»        « به امید پیروزی»بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و درود بر یگانه منجی عالم بشریت مهدی موعمود و نائب بر حقش خمینی بت شکن و با سلام خدمت تمامی خانواده های شهدا و سلام بر کلیه شهیدان از صدر تا کنون.
با سلام و درود خدمت ابراهیم آقا امیدوارم که حالت خوب باشد و در سلامتی کانل به سر ببری.
ابراهیم آقا باید ببخشی که در شهرک ندیدمت ما الآن خط هستیم و جایت خالی ابراهیم جان ما توی یگان دریایی افتادیم ولی اگر توانستی خدمت وظیفه ام را توی لشگر بینداز.
ابراهیم جان باید ببخشی که من بی مقدمه رفتم سراغ این حرف ها.
ابراهیم آقا سلام مرا اگر تلفن زدی هم به پدر و مادرم هم به پدر و مادرت و اسماعیل و غلامعلی و ابوالفضل برسان ابراهیم الآن ساعت 8/45 دقیقه است و توی سنگر با بچه ها می گوییم و می خندیم.
ابراهیم جان سلام مرا هم به اکبر آقا برسان و بگو که رضا فعلاً خط است به امید خدا اگر شد شهرک هم می آییم بهتان سر بزنم.

علی شیر خدای یا شاه مردان     علی بشیر خدای یا شاه مردان
دل ناشادمان را شاد گردان     دل ناشادمان را شاد گردان

خدایا رهبر ما را نگهدار    خدایا رهبر ما را نگهدار
گل پیغمبر ما را نگهدار    گل پیغمبر ما را نگهدار

خدایا خدایا رزمندگان اسلام نصرت عطا بفرما
رضا صفا
والسلام
گیرنده: ابراهیم محمدی منطقه جنگی جنوب ک پ 135-64815 کد فرعی 72

67/17549
نامه محمدرضا


بسمه تعالی
به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان و با درود و سلام بر آقا امام زمان و با درود و سلام بر نائب بر حقش امام خمینی و با درود و سلام بر رزمندگان اسلام و با درود و سلام بر شهیدان بخصوص شهدای شهر خودمان.
خدمت دوست گرامیم سلام عرض می نمایم.
خدمت دوست گرامیم و بهتر از جانم عبدالله سلام عرض می نمایم و امیدوارم که حالتان خوب باشد و هیچ ناراحتی نداشته باشید و اگر از احوالات اینجانب دوست حقیرت ابراهیم محمّدی خواسته باشی حالم خوب است و هیچ ناراحتی در بین نیست عبدالله جان بنده الآن که نامه می نویسم ساعت 5/35 روز یکشنبه 64/10/8 است و در اطاقمان پیش بچه ها نشسته ایم و تمام بچه ها رضا تقی احمد منوچهر محمد فر آقایی و تمام بچه ها حالشان خوب است و سلام می رسانند عبدالله جان دیروز حاج آقا ؟؟؟ آمده بود و روز جمعه هم پدرم و حسین و بقیه بچه ها آمده بودند و همه را دیدیم و حالشان خوب بود عبدالله جان این بار که اعزام می شود به امید خدا شما هم که می آید و ما در روز پنج شنبه سازماندهی شدیم و همان روز هم رضا مجیدی و احمد و تقی آمدند عبدالله جان سلام من را به تمام بچه های دلیجانی مسلم قاسمی - مهدی دلاوری - حسین اشرفی عبدالله حبیبی - محمود احمدی محمود امینی و تمامی بچه ها را سلام برسانید البته باید ببخشید که خطم بد است چونکه ما که برق نداریم و تاریک است خوب دیگر سرتان را درد نمی آورم و از اینجا با شما خداحافظی می کنم. خداحافظ یک بوس از طرف من از خودت بگیر
خدایا، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار
جواب نامه فوری فوری خداحافظ

برسد به دست عبدالله نظری
آدرس گیرنده: دلیجان: خیابان امام کوی قیام منزل نعمت الله محمدی زحمت کشیده بدهید عبدالله نظری
آدرس فرستنده: منطقه جنگی 1 کد پستی 1154- 61335 کد فرعی 99 برسد به دست ابراهیم محمدی


بسمه تعالی
با سلام و درود بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی و با سلام و درود بر تمامی رزمندگان اسلام و با سلام و درود بر تمامی شهیدان انقلاب اسلامی.
پس از عرض سلام سلامتی شما را از درگاه خداوند تعالی خواهان و خواستارم و امیدوارم که حالتان خوب باشد اگر از احوالات اینجانب حقیر فرزندتان خواسته باشید سلامتی برقرار می باشد و در دعا گویی شما مشغول هستم از قول کلیه دوستان و آشنایان را سلام گرم برسانید. از قول من عمو و زن عمو و فاطمه و صدیقه و همه و همه را سلام برسانید. الآن که نامه می نویسم ساعت 2/20 دقیقه روز 1 شنبه می باشد. و در ضمن پدر جان می خواهم که بگوییم که اثاث کشی بکنید چونکه من برای اول عید نمی آیم خوب دیگر سرتان را درد نمی آورم و با شما خداحافظی می کنم. خداحافظ
ابراهیم محمّدی
66/12/26
خاطره ای از شهید:
مشخصات راوی خاطره:

نام و نام خانوادگی: منصوره محمدی      نسبت با شهید: مادر
نشانی محل سکونت: دلیجان- خ 7 تیر- جنب نانوایی سنگکی              تلفن: 08664223170

عنوان خاطره:
ایشان در دفعه اول حدود 14 سال و مجروح و از لگن مجروح و به بیمارستان امام رضا در مشهد بستری شد و 56 روز بستری شد و بعد پدرش به دلیجان آوردش تا 9 ماه بعد بهبود یافت و بعد از آن به همراه برادرش به جبهه رفت. بار سوم کوج انفجار کرد و بار چهارم در عملیات مرصاد پایش شکست در بار دوم نیز دستش شکست که از قم به دلیجان آمد.
و گفت مادر یک گوسفند قربانی کنید.
در سال 67 در بمباران حلبچه سه روز زودتر زنگ زد که من شب عید است که حنا گرفته ام و سوم عید می آیم که عروسی کنم. نیامد و زنگ زد که 14 عید می آیم ولی شب سیزده بود که شیمیایی شد و در تهران بستری و به شهادت شد. تحصیلات تا دوم راهنمایی بود که به جبهه رفت.
ایشان راننده لودر در جهاد بود.
زمانی که برادرش شهید شد اشتیاقش برای جنگ بیشتر شد.بسم الله الرحمن الرحیم
بارالها شهدای ما را در خوان ضیافت معنوی خود از جاوه های خاص خویش ارزانی بخش. «امام خمینی»
ابراهیم جان شهادتت مبارکباد
کبوتران سبکبال حرم قدس الهی ساقیان کوثر و ملائک مقرب ملکوتی بر بالهای خویش عزیزان دیگر با با ردای شهادت در یوم الهی خونین از سنگر گلگونشان به ملکوت اعلاء و به عرش کبریا بردند. این عزیزان عارفانی مجاهد بودند که با قدرت ایمانشان سلاح بغض و کینه خموش قرنها اسارت و بندگی انسانهای دربند و به استضعاف کشید. را بر چهره پلید شیاطین زمان نشانه گرفته و عاقبت آندم که آماج گلوله های شب پرستان قرار گرفتند عاشقانه با کفنی از اطلس خون بر تن که سمبل مظلومیتشان بود پویندگان راه سرخ شان را به ادامه تلاش خویش جهت حصول پیروزی نهایی مستضعفین و بر مستکبران و آزادی اسرای مظلوم در بند زندانهای بغداد فرا خواندند تا آن هنگام که ؟؟ روح بلندشان شاهدی بر لبخند سپیدهای سیه پوش و زدودن غبار ماتم از چهره غم گرفته بهارهای شکسته دل باشد.
«آری ابراهیم جان پیک طغیان را پیش از ما تو شنیدی و فریاد کردی و ما در نقطه چین سفرت به انتظار ایستاده ایم تا شاید از امید گذشته ها بر جراحت قلبمان مرحم گزاریم»
شهادت همکار عزیزمان پاسدار رشید اسلام شهید ابراهیم محمدی را به امام امت و امت امام و خانواده محترمش تبریک و تسلیت عرض می نماییم.
ابراهیم جان
قسم به خون پاکت راهت ادامه داد
«از طرف پاسداران کمیته انقلاب اسلامی شهرستان دلیجان»
روابط عمومی کمیته انقلاب اسلامی دلیجاننظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
طراحی و اجرا: گروه اینترنتی یاقوت سرخ