بنیاد شهید

پورتال اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دلیجان

بنیاد شهید
آخرین نظرات

         

         

         

        

       

وصیت نامه:

وصیتنامه حسن دلاوری در مورخه15/12/1363
السلام علیک یا اباعبدا... السلام علیک یا انصار ابی عبدا... السلام علیک یا صاحب الزمان، السلام علیک یا انصار دین ا...
خدمت امام عصر آقا امام زمان سلام عرض می کنم
و درود می فرستم بر امام امّت و امّت امام این امّت وفادار به امام و سلام و درود بر خانواده های شهدا که بگفته امام عزیزمان چشم و چراغ این ملتند چرا که همین خون ماست که بشریت را از منجلاب بر ؟؟؟؟و زر و زیور این دنیا می رهاند و به انسان آزادی می دهد آزادی به تمام معنایش یعنی از خود وما رها شدن و به احد رسیدن است.
چند سفارش خدمت امت شهید پرور:
سفارش من حقیر به شما بزرگان و نور چشمان عزیزاین است که امام را تحت هیچ شرایطی تنها نگذارید چرا که تنها گذاشتن امام یعنی به قهقرا رفتن است حمایت از رهبری وولایت فقیه حمایت از اسلام است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟که زندگی و حیات ما بستگی به زنده ماندن این انقلاب دارد بطور طبیعی هر انقلابی مشکلات فراوانی دارد مردم باید جنگ را تحمل بکنند کمبود و نبود ها را و مشکلات را بر خود هموار سازند این انقلاب پشتوانه انقلاب جهانی حضرت مهدی(؟؟؟)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟است.
ای امت همیشه پیروز مسئله اصلی جنگ است و جنگ در ؟؟؟؟؟؟؟همه امور است پس به ندای مظلومانه امامان لبیک گوئید و به یاری رزمندگان اسلام بشتابید آنانی که می توانند با جانشان و آنانی که می توانند با مالشان و آنانی که نمی توانند مال و جان بدهند دعا کنند خلاصه همه و همه باید دست در دست هم نهیم واین کشتی خون گرفته را به ساحل آزادی برسانیم وپرچم پیروزی را بر بامهای کفر به ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در آوریم، مسلمانان حسین (ع) منتظر است آقا امام زمان منتظر است روح خدا منتظر است تا پیام پیروزی را بشنوند  پس تکلیف چیست
"تکلیف ما را سیّد الشهدا معلوم کرده است"
کربلا به انتظار نشسته است ،قدس عزیز چشم براه است،مکه و مدینه و نجف همه منتظرند،منتظرند تا قدوم سنگین شما سبک بالان بدان وادی رسد تکلیف چیست تکلیف در رفتن است و بر خصم دون شوریدن و با سیاهیها در نبردیدن و دیو سیاه را به خاک نشاندن است.
ای مردم خداجو:نماز جماعت وبخصوص نماز جمعه را فراموش نکنید که چرا دشمن از این جماعتها می ترسد،دعاهای توسل و دعای کمیل را باشکوه بیشتر بجای آورید که دعا تنها سلاحی است که می تواند در برابر ابر غارتگران شرق و غرب بایستد وآنان را به خاک ذلّت ؟؟؟کشاند،و یک جمله از شهید عزیز برادر پاینده عرض کنم که همیشه به ما سفارش می کرد ،ای برادران دعای مجیر را حتماً بخوانید و من نیز از شما مردم این سفارش را می خواهم .


یاران همه به سوى مرگ رفتند                اى چون حماسه در رگ دین
بشتاب که تا زره نمانیم                           برخیز نمازمون بخونیم.
ولاتحسبن الذین قتلوا فى سبیل الله امواتا بل احیا عندربهم یرزقون
گمان مبرید آنانى که در راه خدا جهاد کردند و کشته شده مرده اند بلکه آنان زنده و در نزد خدایشان روزى مى برند.
چشمانم را باز بگذارید تا دشمنان نگویند که راحش را کورکورانه رفته است
وصیتنامه شخصى حقیر از تبار رهروان راه حسین(ع) سرور شهیدان
جاى ذهب قتلت
به کدامین گناه کشته شد.
خواستم بعدها وصیت نوشته باشم چون حضرت على(ع) فرموده است هرکس  بدون وصیت نامه از دنیا برود به جهالت از دنیا رفته است.
اولین سخنانم را با مردم آغاز مى کنم اى مردم دلیر و امت شکست ناپذیر امام را تنها نگذارید و براى مبارزه با صهیونیست بپا خیزید و این غده سرطانى به قول رهبر کبیر را در منطقه از بین ببرید و او تاب مقاومت در برابر الله اکبر را ندارد یک کم بیندیشید که آنان با چه پشت وانه اى مى جنگند آیا غیر از سلاح و پول است آنهم آمریکا و شما چه شما با یک دست غیبى در سر، الله دست کمک او در تمام اوقات بوده است که توانسته اید به اینجا برسید پس این قدرت را حفظ کنید و با قدرت عظیم خود به قلب سیاه دشمن یورش برید و این دیو سیاه نکبتبار را به روشنایى تبدیل کنید و برادران مسلمان خود را در جنوب لبنان و دیگر نقاط مسلمان نشین نجات دهید و اگر قیام کنید اسرائیل که هیچ حتى تمام ابرقدرتها هم که دست به دست هم دهند که داده اند هیچ کارى نمى توانند بکنند و تاریخ شاهد ؟؟؟ بود و هست که ابرقدرتها در تمام دوران از اسلام سیلى خورده اند اینان هنوز آن حس شهادت طلبى اسلام را نفهمیده اند که این حس شهادت طلبى چه مى کند و کاخ نشینان را واژگون و سر به نیست مى کند و به اسفل و سافلین جهنم روانه مى سازد و سخنى نیز با مردم عربستان و دیگر کشورهاى به اصطلاح جمهورى اسلامى داشتم و اینکه ما براى اسلام عزدار مى شویم چون حکومت ؟؟؟ حکومت ذلت بارترى است که از فاسد خائن به آنان به ارث رسیده است و هم فرزند او اینک بر تحت شاهى نشسته است و این یزید که یار با وفاى آمریکا و واشنگتن مى باشد تمام سرمایه هاى این کشور اسلامى را بر باد داده است و نه تنها سرمایه را بلکه اسلام عزیز را و این کعبه بزرگ و این خانه خدا را با خفقان تحت سلطه دارد و اى مردم مسلمان جهان بپا خیزید و قدس عزیز و کعبه بزرگ را از دست معاویه هاى ؟؟؟ آزاد سازید و اسرائیل دست نشانده آمریکا در منطقه را نیست و نابود کنید (ما اسرائیل را نابود مى‌کنیم)
و اما حزب بعث و این صدام کافر ما آنچنان سیلى به گوش صدام و حزب بعث عراق مى زنیم که دیگر از جا بلند نشود و دیدم که چگونه رزمندگان ما این حرف را به حقیقت رساندند و گوشمالى خوبى به حزب بعث دادند و اکنون که در راه درست افتاده است به قول امام عزیزمان صدام جز خودکشى راه دیگرى ندارد.
و ما مى رویم تا ادامه دهندگان شهیدان باشیم و تنها شعار شهیدان را سردهیم وما در این جبهه حق علیه باطل مقاومت مى‌کنیم تا دشمنان اسلام را شکست نهایى دهیم .
خط سرح شهادت خط آل محمد(ص) و على(ع) است و وصیتى به جوانان عزیز: اى جوانان ملسمان امام را تنها نگذارید و مبادا دشمنان در میان شما رخنه کنند و شما را از درون بپوسانند که در طى تاریخ تجربه شده است که هر انقلابى از درون شکست خورده است .
و به سوى جبهه ها بشتابید تا در نبرد حق علیه باطل شرکت کنید و انشااله به یارى خدا ویارى خود شما این دشمن را از بین ببریم.
پدر و مادر گرامیم از شما مى‌خواهم که مبادا در شهادت من گریه کنید بلکه شاد باشید و افتخار کنید که من لیاقت ؟؟؟
و از برادرانم مى‌خواهم که راه شهیدان را ادامه دهند.
خدیا، خدایا، تا انقلاب مهدى خمینى را نگهدار
براى حفظ اسلام از عمرما بکاه به عمر او بیفزاى
و به روى سنگ قبر من بنویسید که خدایا تا انقلاب مهدى خمینى را نگهدار
مرگ بر آمریکا        مرگ بر روسیه روسیاه       مرگ بر اسرائیل           مرگ بر صدام کافر
 

خاطره ای از شهید:

مشخصات راوی خاطره    
نام و نام خانوادگی: مهدی دلاوری     نسبت با شهید:برادرشهید       نشانی محل سکونت:خ جلالی ک دلاوری        تلفن: 4224882


ایشان پاسدار رسمی بود و تقریباً 19 سال داشت که شهید شدند. تحصیلات ایشان در حال اخذ مدرک دیپلم بودند ایشان حدود چهار سال در جبهه حضور داشت. در این مدت یک مرتبه درعملیات پهلوی ایشان مورد اصابت گلوله قرار گرفت. مجرد بود و بسیار به دیگران کمک می کرد تا در کارهایشان به موفقیت برسند. ایشان در عملیات بدر فرمانده گروهان دریایی بودند و پس ازاصابت ترکش به دستش و قطع ان وغرق شدن به شهادت و پس از دو هفته پیدا وبه خاک سپرده می شود

.

.

.

.

.

اطلاعات دیگری از این شهید در دست نیست

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
طراحی و اجرا: گروه اینترنتی یاقوت سرخ